Idea bloga

CZYTELNIKU 

TRAFIŁEŚ TUTAJ, WIĘC BYĆ MOŻE…

Jesteś w tym miejscu, bo słyszałeś coś o dobrym piwie. Być może, ktoś dał Ci spróbować jakiegoś dziwnego piwa, o smaku i zapachu, którego nigdy wcześniej nie czułeś. Może ktoś opowiedział Ci o tym, że w Polsce jest coraz więcej różnych, innych, dziwnych i ciekawych piw, albo o piwnej rewolucji. Być może też, wiesz już całkiem sporo, ale mimo to szukasz nowego spojrzenia na znane Ci piwne tematy.

A być może, jesteś w tym miejscu, bo jesteś biegaczem, albo chcesz zacząć biegać i najpierw chciałbyś coś o tym poczytać, albo być może zastanawiasz się: czy w Twoim zainteresowaniu bieganiem jest miejsce na piwo, o którym coś słyszałeś, albo po prostu lubisz dobre piwo i sport jednocześnie.

Każdy z tych powodów jest dobry i świadczy o tym, że jesteś ciekawski. Zatem to dobre miejsce dla Ciebie.

 

CO ZNAJDZIESZ NA MOJEJ STRONIE?

SPORO WIADOMOŚCI I CIEKAWOSTEK O PIWIE

W jakiej formie? Różnej, od wpisów edukacyjnych, zajawkowych, poprzez felietony i recenzje, po relacje z piwnych miejsc i imprez. Teksty są skierowane, zarówno dla czytelnika, który o piwie nie wie jeszcze prawie nic, jak i dla kogoś, kto o „krafcie” wie już więcej i po prostu kocha dobre piwo – tak jak Ja.

CO NIECO O BIEGANIU

Bieganie to moja druga pasja, cały czas się go uczę i czerpię z niego coraz więcej radości. Dlatego też chcę o tym pisać. Będzie trochę o treningu, o imprezach biegowych oraz dużo felietonów na tematy łączące moje (i Twoje mam nadzieję) pasje.

 

PIWO I BIEGANIE?

Tak, można te pasje łączyć. Trzeba to robić z głową i o tym też jest ten blog. O tym, dlaczego warto mieć kilka różnych pasji i wprowadzać pomiędzy nie równowagę.

To właśnie postaram się Tobie przekazać, Drogi Czytelniku.

A o mnie przeczytasz TUTAJ.

 

OD CZEGO ZACZĄĆ?

Od przeczytania dwóch poniższych wpisów, które są rozszerzeniem powyższego.

DLACZEGO PIWO JEST TAKIE CIEKAWE?

PIWO I BIEGANIE, JAK TO UGRYŹĆ?

 

A jeśli już Cię przekonałem to zapraszam do zapoznania się z resztą działów na stronie.

W PIWNE ABC znajdziesz dużo wpisów edukacyjnych na temat piwa. Natomiast, jeśli już posiadłeś co nieco wiedzy dział DEGUSTACJE powinien Cię zainteresować.

Dział PIWO I BIEGANIE to posty na temat związków pomiędzy tymi tematami oraz tego jak można te dwie pasje mądrze połączyć. W dziale IMPREZY odwiedzisz ze mną, zarówno miejsca związane z piwem jak i trasy imprez biegowych. Natomiast FELIETONY umilą Ci, mam nadzieję niejeden wieczór.