O autorze

KIM JEST BeerRunnowski?

BeerRunnowski to pasjonat piwa, sensoryk, z misją edukowania innych na temat tego niezwykłego trunku oraz tworzenia, wspólnie z innymi pasjonatami, społeczności szerzącej kulturę piwną. To ambitny biegacz wciąż dążący do doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania wiedzy. To wreszcie zwolennik umiaru i podejścia holistycznego do rzeczy, które robi.

Nazywam się Michał Dublaga, mieszkam w Poznaniu a moją pasją jest dobre piwo oraz bieganie. Na co dzień zajmuje się marketingiem w branży IT.

O piwie wiem już całkiem sporo, od 2013 roku prowadzę blog piwny – Piwny Politolog, którego ten blog jest kontynuacją. Prowadzę też warsztaty sensoryczne, na których pokazuje jak degustować piwo i opowiadam ciekawostki na jego temat. Dlaczego zdecydowałem się na zmianę nazwy i formuły przeczytasz we wpisie: JAK PIWNY POLITOLOG STAŁ SIĘ BEERRUNNOWSKIM?

15216125_1337261306293777_238126837_o

 

BARMAN I SENSORYK

Od trzech lat pracuję też, jako barman w Poznańskich pubach specjalizujących się w piwie rzemieślniczym, najpierw w legendarnej już Setce, następnie w Basilium, Chmielniku oraz Napiwek Pub, gdzie można mnie spotkać głównie w weekendy, gdzie z przyjemnością realizuję swoją największą pasję.

 

BIEGACZ

Jestem też biegaczem z ambicjami i głową na karku. Moja przygoda z bieganiem zaczęła się w 2014 roku, ale dopiero na początku 2016 zacząłem biegać „na poważnie” i zakochałem się w tym sporcie. To właśnie ta nowa pasja i związany z nią rozwój mojej osoby, w wielu aspektach, doprowadziły do „narodzin” nowej osoby, jaką jest Beer Runnowski.

 

CO ROBI BeerRunnowski?

Piszę o piwie i o bieganiu, o tym, dlaczego można te pasje połączyć, bez hipokryzji, z zachowaniem równowagi, z korzyścią dla ogólnego rozwoju, jako człowieka. Edukuję, komentuję i opisuję.

Jestem też otwarty na różne wspólne akcję, warsztaty, udział w eventach oraz inne formy współpracy. Więcej na ten temat znajdziesz w zakładce: WSPÓŁPRACA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *