Współpraca

ZRÓBMY RAZEM COŚ CIEKAWEGO

Witam serdecznie

W zakładkach IDEA BLOGA oraz O AUTORZE, mogliście zapoznać się z tym, kim jestem oraz o czym piszę i w jakim celu. Teraz chciałbym zaprosić Cię do współpracy.

Na początku podkreślę, że pisanie tego bloga jest realizacją moich pasji i nie traktuje tej aktywności, jako jednego z głównych źródeł zarobku. Zresztą w fajnej współpracy nie musi zawsze chodzi o korzyści finansowe.

 

Jesteś właścicielem browaru? Innym blogerem czy twórcą o podobnych zainteresowaniach, i chcesz stworzyć unikalny wspólny materiał? Redaktorem jakiegoś lifestylowego portalu? Organizatorem biegów czy innych imprez sportowych? A może szukasz ciekawego sposobu na organizację imprezy firmowej czy warsztatów o nietypowej tematyce?

Jeśli tak. To myślę, że możemy wspólnie stworzyć coś fajnego 🙂

 

Oprócz tego, że posiadam spore (3 letnie) doświadczenie w pracy, jako barman i recenzent piwa. Mam też za sobą prowadzenie kilku warsztatów z degustacją piwa, zarówno dla otwartej publiczności, jak również w charakterze atrakcyjnej formy imprez firmowych.

Opisywanie piwa, tworzenie wpisów edukacyjnych i ciekawostek, to to, w czym czuję się najlepiej. Moje podejście do piwa opiera się na próbie opisania jego cech, bez zbędnego jednoznacznego oceniania ich. Nie zamierzam też za tego typu subiektywne opisy pobierać opłat, w końcu sama możliwość spróbowania i wyrażenia opinii jest jakąś formą gratyfikacji.

Jeśli chodzi o bieganie, to bardzo chętnie podzielę się z innymi biegaczami moją pasją, zaprezentuję ciekawe piwa czy też podyskutuje o tym jak można to rozsądnie połączyć z treningiem. Takie spotkanie może być ciekawa formą nagrody w imprezie biegowej czy też jej finałem.

Masz jakiś inny pomysł? Super, jestem otwarty na ciekawe inicjatywy 🙂

Zachęcam do kontaktu przez Facebooka lub mailowobeerrunnowski@gmail.com